Press "Enter" to skip to content
fot. UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

I Turniej Dzikich drużyn w piłce nożnej

Last updated on 2021-10-21

W sobotnie przedpołudnie 14 sierpnia br na boiskach przy ul.Chopina w Grodzisku Wielkopolskim rozegrano I Turniej Dzikich drużyn w piłce nożnej w ramach Grand Prix.

W dwóch kategoriach wiekowych do rozgrywek zgłosiło się 46 chłopców i dwie dziewczynki. Każda drużyna rozegrała z pozostałymi przeciwnikami 15 minutowy mecz piłkarski. W kategorii młodszej najwaleczniejszym okazał się zespół piłkarski  GUCCI Gang.W kategorii starszej był to zespół Kasztanki.

Organizatorzy turnieju tj. Uczniowski Klub Sportowy Dyskobolia w Grodzisku Wielkopolskim wyróżnili najlepszych zawodników i bramkarzy w każdej kategorii ;kategoria młodsza: bramkarz Blanka Jędrzejczak  – zawodnik to Wiktor Strugała.W kategorii starszej zawodnikiem wybrano Mateusza Fórmaniaka a bramkarzem Dawida Wujca.

Statuetki dla wyróżnionych oraz medale dla wszystkich wręczył Burmistrz Grodziska Piotr Hojan. Turniej zakończyło pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy na kolejny turniej wakacyjny piłkarski wszystkich chętnych w kolejną sobotę.Turniej odbył się pod Patronatem Burmistrza Grodziska.

Źródło: UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze