Halowy Turniej Orlików Młodszych w piłce nożnej chłopców

W dniu 18 listopada 2018 r. w Grodziskiej Hali Sportowej po raz ósmy odbył się, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego, Halowy Turniej Orlików Młodszych w piłce nożnej chłopców.

W turnieju wzięło udział   72 zawodników z rocznika 2009 z siedmiu drużyn. Uczestniczyły w nim 2 zespoły  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp., dwie drużyny UKS Orzeł Granowo, NAP Nowy Tomyśl,  Akademia Aktywnych Luboń, Wielkopolska Komorniki.

Po trwających 4,5 godziny rozgrywkach piłkarskich w meczu finałowym zmierzyły się NAP Nowy Tomyśl oraz UKS Orzeł Granowo I. W meczu padł remis 2-2. Po rzutach karnych wyłoniono zwycięzcę, którym została drużyna NAP Nowy Tomyśl.

Drugie miejsce przypadło w udziale zespołowi UKS Orzeł Granowo I, trzecie miejsce Akademii Aktywnych Luboń, czwarte miejsce dla UKS Dyskobolia I, piąte miejsce zajęła Wielkopolska Komorniki a szóste miejsce UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Najlepszym bramkarzem turnieju został Kacper Gaweł z NAP,  a królem strzelców został Alan Garczarek  z UKS Orzeł Granowo. Organizatorem turnieju był Zarząd UKS Dyskobolia.
Medale puchary i dyplomy wręczył zawodnikom Burmistrz Grodziska Wlkp. Piotr Hojan.