Grupa S.Ł.A.B.I potrzebuje Waszych głosów!

Grupa S.Ł.A.B.I potrzebuje Waszych głosów! 1

Grupa filmowa S.Ł.A.B.I kręci filmiki i tworzy projekty na różne konkursy i nie tylko. W jej skład wchodzi pięcioro uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Grodzisku Wielkopolskim: Adrianna Czarnecka, Izabela Kurpisz, Bartek Mania, Łukasz Pięta i Szymon Hemmerling. W niektórych konkursach ich prace zdobywają osiągnięcia, a na serwisie Youtube zyskują zaskakującą oglądalność.

Ostatnio zostali poproszeni o nagranie filmu promującego grodziskie liceum. Film spotkał się z tak wielką aprobatą nie tylko uczniów i dyrekcji ale też innych ludzi (na serwisie Youtube uzyskali w tydzień liczbę wyświetleń równą tysiąc!), że postanowili wysłać go na ogólnopolski konkurs „Allegro Short Film”. Ich film przeszedł wstępną weryfikację i teraz walczy o głosy. Obecnie mają ich dziewięć i zajmują 4 miejsce. Do kolejnego etapu awansuje dwanaście filmów, a obecny etap trwa do 19.04.15r.

S.Ł.A.B.I proszą Was o głosy! Jeśli chcecie pomóc tej grupie filmowej przejść do kolejnego etapu to wejdźcie na stronę http://www.bierzcieikreccie.com/contests/details/52/0/newest i zagłosujcie na film pt. „Słowak, szkoła do której warto uciec”. Pomóżmy im promować „Słowaka” oraz Grodzisk Wielkopolski nie tylko na skalę powiatu ale i całej Polski!

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Kandydat
Kandydat
5 lat temu

Hmmm,niekoniecznie film ten jest atrakcyjny by nakłonic mnie na wybranie tej szkoły

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x