Grupa Arlekin po raz kolejny wystawiła autorską wersję „Balladyny”

Grupa Arlekin po raz kolejny wystawiła autorską wersję „Balladyny” 1

5 lutego w CK Rondo grupa teatralna Arlekin po raz kolejny wystawiła słynną już autorską wersję „Balladyny”. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie grodziskiego Słowaka przygotowali dla rodziców i dziadków wieczór pełen wrażeń.

Spektakl rozpoczął się o godzinie 17, a nad jego przebiegiem czuwała opiekunka koła, Hanna Mańkowska. W głównych rolach wystąpili m.in. Agnieszka Włodarczak, Martyna Kącka i Łukasz Pięta. Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem. Zebrani nagrodzili artystów gromkimi brawami.

Kolejnym etapem był spacer ulicami miasta. Wydarzeniu przewodził sam Juliusz Słowacki, w którego rolę wcielił się uczeń klasy IId, Jakub Reich. Warto wspomnieć o wyróżnieniach, jakie koło teatralne wręczyło poszczególnym gościom. Tytuł Honorowego Członka Grupy Teatralnej Arlekin otrzymała m.in. pani Honorata Kozłowska, Anna Gapik i Grażyna Woźniczak.

Licealiści przygotowali specjalny koncert, który otworzył występ chóru LOJS pod dyrygenturą pani Renaty Bosackiej. Talent wokalny ujawniły Julia Mołdrzyk i Martyna Kubale. Publiczność porwał także występ Bartka Mani oraz słynnego już szkolnego boys bandu. Grupa „The Strong Erection” wykonała swój popisowy numer, na który publika zareagowała owacjami na stojąco. Gwiazdą wieczoru okazał się zespół „Sinus” w składzie Paweł Bąk, Maciej Weiss i Jacek Halasz.

Dzień Babci i Dziadka zorganizowany przez uczniów Słowaka okazał się dużym sukcesem. Zabawa przy dźwiękach muzyki w auli szkolnej przypadła wszystkim do gustu. Aranżacje przebojów disco w wykonaniu licealistów nagrodzono dużym aplauzem.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x