Gronalia 2014

Gronalia 2014 1

GRONALIA 2014  to VII Międzynarodowy Festiwal Zespołów Folklorystycznych i Orkiestr organizowany z inicjatywy działających w Grodzisku Wielkopolskim zespołów Tańca Ludowego CYBINKA-GRODZISK i Grodziskiej Orkiestry Dętej.

W tym roku Gronalia  zaplanowano w dniach 16 – 17 sierpnia. Festiwal odbywa się naprzemiennie w dwóch kategoriach – w jednym roku zespoły folklorystyczne, w następnym orkiestry. W tym roku czas na orkiestry,
Podczas koncertów zaprezentują one dowolny program w czasie nie przekraczającym 30 minut. Będą mogły również zaprezentować musztrę paradną. Orkiestry obecne na festiwalu kilka dni wykonają 2 – 3 koncerty w Grodzisku Wlkp. i innych miastach partnerskich.

Wyboru orkiestr dokonała rada artystyczna, w skład której wchodzi kierownictwo Grodziskiej Orkiestry Dętej i Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim.

Gronalia nie mają charakteru konkursu. Wszyscy biorący udział w festiwalu GRONALIA 2014 otrzymają nagrody rzeczowe, upominki, dyplomy uczestnictwa i gadżety festiwalowe.

Galeria z roku 2012 – występ orkiestr:

Gronalia 14 plakat m

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x