Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Grodziszczanka w konkursie Wielkopolska Miss

4 marca 2017 roku od godz. 19.00 w poznańskim klubie Pacha (ul. Paderewskiego 10) odbędzie się półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017, który równocześnie jest oficjalnym wyborem Wielkopolskiej Miss Pacha Poznań 2017.

Wśród kandydatek do tytułu najpiękniejszej kobiety w województwie wielkopolskim jest mieszkanka Grodziska Wielkopolskiego, Zuzanna Słaboszewska.

Podczas tegorocznej edycji konkursu, dzięki wyjątkowym partnerom i sponsorom zostaną wręczone m.in.:
– samochód osobowy
– skuter miejski
– wyjazd do Cannes na festiwal filmowy
– wyjazd do Hollywood na 90. jubileuszową galę rozdania nagród filmowych OSCARY 2018
oraz wiele innych cennych nagród.

Uczestniczki konkursu po raz pierwszy będą uczestniczyć w tygodniowym zgrupowaniu przygotowawczym w polskiej krainie tysiąca jezior, mianowicie na Mazurach.

Po raz pierwszy również podczas jednej gali finałowej, oprócz nowych Miss poznamy nowego Mistera naszego województwa. Castingi do konkursu Wielkopolski Mister nadal trwają, a półfinał konkursu planowany jest na przełomie marca/kwietnia.

Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss, Wielkopolska Miss Nastolatek oraz Wielkopolski Mister 2017 odbędzie się 20 maja 2017 roku w sali Konferencyjno – Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego, Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu. Podczas gali w jury zasiądą osoby ze świata biznesu, mody, znane z pierwszych stron gazet, aktorzy filmowi. Galę finałową oprócz finalistek i finalistów uświetnią występy artystów muzycznych.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24