Press "Enter" to skip to content

Grodziszczanin powalczy o 150 tys. złotych w „Ninja Warrior Polska”

Do wielkiego finału „Ninja Warrior Polska” pozostało nieco ponad 2 tygodnie, a chętnych do zmierzenia się z torem wciąż przybywa. W najbliższy wtorek, 30 marca, o godz. 20:05 w Polsacie sprawdzimy, jak z ekstremalnie trudnymi przeszkodami poradzą sobie mieszkańcy Wielkopolski!

26-letni Szymon Michalski z Grodziska Wielkopolskiego to operator tłoczni gazu. Ukończył studia, uzyskując tytuł inżyniera geodezji i kartografii.

fot. Maciej Piórko

 – Od najmłodszych lat sport odgrywał dużą rolę w moim życiu – wyjaśnia. – Początkowo była to piłka nożna, następnie parkour oraz akrobatyka. Obecnie trenuję kalistenikę. Uwielbiam podejmować ryzyko i próbować nowych rzeczy, nowych wyzwań, które kształtują mój charakter.

Szymon Michalski fot MaciejPiorko 1
fot. Maciej Piórko

19-letnia studentka z Kazimierza Biskupiego, Martyna Siemaszko, nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej. Przez 15 lat tańczyła, niestety z powodu wyjazdu do innego miasta musiała zrezygnować z treningów. Uwielbia jeździectwo. – W zeszłym roku zafascynowałam się boksem – mówi uczestniczka show Polsatu. – Zresztą kocham każdy rodzaj sportu.

fot. Maciej Piórko

37-letni Adrian Miodek z Opalenicy zajmuje się projektowaniem i zakładaniem… ogrodów! – W życiu wykonywałem różne zawody – wspomina zawodnik z Opalenicy. – Byłem m.in. instruktorem nauki jazdy. Od kiedy pamiętam, sport pomagał mi w trudnych momentach. Moim zdaniem, to świetny sposób na rozładowanie emocji.

A emocji w życiu Adriana było w ostatnich latach całkiem sporo. Jego żona chorowała przez 6 lat na raka. W związku z nawrotami choroby, małżonkowie nie mogli nawet myśleć o potomstwie. Dziś są rodzicami rocznego Ksawerego. – Teraz wiem, że zawsze trzeba być dobrej myśli – podkreśla Adrian.

fot. Maciej Piórko

Informacja prasowa

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze