Press "Enter" to skip to content
fot. Polsat/ Maciej Piórko

Grodziszczanie na torze w „Ninja Warrior Polska”

31 sierpnia (wtorek) o godz. 20:05 widzowie Polsatu będą świadkami nieprawdopodobnych zmagań, okraszonych sportową rywalizacją i niespodziewanymi zwrotami akcji. Pora na igrzyska prawdziwych wojowników, w których głównymi nagrodami są prestiżowy tytuł Ninja Warrior oraz 150 tys. złotych. Wśród uczestników znaleźli się mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego, Maciej Paluch i Szymon Michalski.

Wtorkowe wieczory z Polsatem ponownie zapewnią nam całą paletę emocji. Będziemy kibicować najodważniejszym i najbardziej wytrzymałym z nadzieją, że w końcu wśród zawodników znajdzie się śmiałek, który dołączy do elitarnego i wąskiego grona zwycięzców z tytułem Ninja Warrior. Do tej pory na słynną Górę Midoriyama wspięło się jedynie 9 osób na świecie.

Czwarty sezon show to – oprócz znanych nam emocji – wiele niespodzianek – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Zupełną nowością w programie jest Power Tower. To 12-metrowa wieża, na której zawieszone są  przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na niej dwóch  zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego. Ale to nie koniec nowych elementów w programie, dzięki którym emocje będą sięgały zenitu!

Wśród uczestników znaleźli się mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego, prywatnie przyjaciele: Maciej Paluch i Szymon Michalski.

Dla Macieja to drugi raz w programie. Jego poczynania można było oglądać w III edycji show. 25-latek jest z zawodu mistrzem zmianowym tłoczni gazu. Sport to jego ogromna pasja. Zaczynał od piłki nożnej. Później zainteresował się parkourem i akrobatyką. Dziś fascynuje go kalistenika. Dla jego przyjaciela, Szymona, to także druga próba sił na torze „Ninja Warrior Polska”. 27-latek również pracuje jako mistrz zmianowy tłoczni gazu. Najważniejszą wartość w jego życiu stanowi rodzina. Marzy o posiadaniu domku z ogródkiem. Interesuje się samorozwojem oraz psychologią, a jego największą pasją jest próbowanie nowych sportów i kształtowanie swojego ciała.

fot. Polsat/ Maciej Piórko

3 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze