Grodziskie Piwobranie 2018

piwobranie grodzisk 2018
odszkodowania_grodzisk

Grodziskie Piwobranie 2018 rozpoczęło się w piątek 22 czerwca i trwało do niedzieli 24 czerwca.

Realizatorem największej w Grodzisku Wlkp. imprezy plenerowej jest CK Rondo. W organizację wydarzenia zaangażowany jest Urząd Miejski i Browar w Grodzisku Wielkopolskim. Po latach przerwy, w 2015 r. “Grodziskie Piwobranie” powróciło do kalendarza lokalnych wydarzeń.

W Parku Miejskim rozmieszczone są liczne stoiska browarów regionalnych, stoiska gastronomiczne, handlowe i promocyjne. Nieopodal parku stacjonuje wesołe miasteczko.

Zdjęcia z soboty po południu.

Powered by flickr embed.

Reaktywacja miejscowego browaru sprawiła, że powstające tutaj “Piwo z Grodziska” jest wizytówką miasta w rozmaitych zakątkach świata. Wielowiekowa grodziska tradycja piwowarska odnalazła swój ciąg dalszy w XXI wieku.

Legendarne Piwo z Grodziska podbija polski rynek

Piwobranie 2018 – co nas czeka ?

Każdego dnia w Parku Miejskim od godzin popołudniowych będzie trwać biesiada piwna w dużym namiocie. Oprócz zabaw i konkursów piwnych odbędą się występy muzyczne, m.in. zespołu KAMRATY i kapeli “Szczuny z Sulęcinka”. W godzinach wieczornych na scenie głównej wystąpią gwiazdy.

I tak: w sobotę koncert Sylwii Grzeszczak oraz „Grodzisk Music TV” poprowadzi legendarny DVJ Hirek Wrona. W niedzielę wystąpi m.in. zespół LOKA.

W Parku Miejskim rozmieszczone będą liczne stoiska browarów regionalnych, z Polski i nie tylko, stoiska gastronomiczne, handlowe i promocyjne. Nieopodal parku stacjonować będzie wesołe miasteczko. Zapowiadają się atrakcyjne dni dla mieszkańców naszego miasta i gości

– informuje CK Rondo
Szczegóły tegorocznego Piwobrania zamieszczamy na załączonym, oficjalnym plakacie imprezy:

Źródło: CK Rondo

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!

Więcej filmów z PGO24