Grodziskie Piwobranie 2018

piwobranie grodzisk 2018

Grodziskie Piwobranie 2018 rozpoczęło się w piątek 22 czerwca i trwało do niedzieli 24 czerwca.

Realizatorem największej w Grodzisku Wlkp. imprezy plenerowej jest CK Rondo. W organizację wydarzenia zaangażowany jest Urząd Miejski i Browar w Grodzisku Wielkopolskim. Po latach przerwy, w 2015 r. “Grodziskie Piwobranie” powróciło do kalendarza lokalnych wydarzeń.

W Parku Miejskim rozmieszczone są liczne stoiska browarów regionalnych, stoiska gastronomiczne, handlowe i promocyjne. Nieopodal parku stacjonuje wesołe miasteczko.

Zdjęcia z soboty po południu.

Powered by flickr embed.

Reaktywacja miejscowego browaru sprawiła, że powstające tutaj “Piwo z Grodziska” jest wizytówką miasta w rozmaitych zakątkach świata. Wielowiekowa grodziska tradycja piwowarska odnalazła swój ciąg dalszy w XXI wieku.

Legendarne Piwo z Grodziska podbija polski rynek

Piwobranie 2018 – co nas czeka ?

Każdego dnia w Parku Miejskim od godzin popołudniowych będzie trwać biesiada piwna w dużym namiocie. Oprócz zabaw i konkursów piwnych odbędą się występy muzyczne, m.in. zespołu KAMRATY i kapeli “Szczuny z Sulęcinka”. W godzinach wieczornych na scenie głównej wystąpią gwiazdy.

I tak: w sobotę koncert Sylwii Grzeszczak oraz „Grodzisk Music TV” poprowadzi legendarny DVJ Hirek Wrona. W niedzielę wystąpi m.in. zespół LOKA.

W Parku Miejskim rozmieszczone będą liczne stoiska browarów regionalnych, z Polski i nie tylko, stoiska gastronomiczne, handlowe i promocyjne. Nieopodal parku stacjonować będzie wesołe miasteczko. Zapowiadają się atrakcyjne dni dla mieszkańców naszego miasta i gości

– informuje CK Rondo
Szczegóły tegorocznego Piwobrania zamieszczamy na załączonym, oficjalnym plakacie imprezy:

Źródło: CK Rondo

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarzy (4)

  1. O ile Sylwię Grzeszczak da się jeszcze przyjąć, o tyle obecność Hirka Wrony (jako kogo?) wydaje się być totalnym absurdem. Można lubić lub nie twórczość Sylwii G., bo kwestia gustu jest sprawą indywidualną, ale po jaką ciężką ch.olerę ten Hirek? Jeśli kolo przybywa za darmo, to ok, ale jeśli trzeba mu płacić, to pytam: dlaczego? za co? z czyjej kieszeni?

  2. O ile Piwobranie to impreza z tradycjami i promująca nasze miasto to Obchody 715-lecia Miasta to jakiś totalny nonsens. Po co wydawać na to coś kasę? Czy ktoś z mieszkańców jest tym zainteresowany? A może chodzi o to, aby nasze VIP-y zrobiły sobie fotki, które wrzucą potem do sieci?