Grodziskie K2 zdobyte zimą, podczas rajdu nordic walking

W sobotnie przedpołudnie 26 stycznia, w cudownej zimowej aurze, wyruszyło na szlak ponad 70 uczestników rajdu nordic walking z okazji Dnia Babci i Dziadka, organizowanego przez Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim.

Wymagająca trasa liczyła blisko 7 kilometrów. W jej trakcie, piechurzy zdobyli grodziski szczyt K2 – jak popularnie nazywane jest jedno z najwyższych wzniesień na terenie naszej gminy.

Trasę rajdu opracował i grupę poprowadził Zastępca Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Marcin Brudło w towarzystwie Marcina Łodygi.

Wcześniej jednak, na terenie Wiejskiego Centrum Kultury i Sportu w Zdroju, uczestników rajdu przywitał Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan, życząc wszystkim dobrego nastroju, niezapomnianych wrażeń i bezpiecznego powrotu.

Rajd zakończył się w świetlicy wiejskiej w Zdroju, gdzie na piechurów czekał ciepły posiłek i okolicznościowy tort. Wnuczęta, które uczestniczyły w rajdzie wraz ze swoimi dziadkami, uhonorowane zostały pamiątkowymi dyplomami “Super Wnuczek” i “Super Wnuczka”.

Dziękujemy uczestnikom zimowego rajdu nordic walking za liczny udział oraz wszystkie ciepłe słowa i już dzisiaj zapraszamy na wiosenną edycję, która zaplanowana jest w pierwszej połowie marca 2019 roku.

-Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *