Grodziskie Gimnazjum VI w Wielkopolsce

13 grudnia w Wągrowcu odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Naszą gminę, powiat i rejon w ósemce najlepszych z Wielkopolski reprezentowało Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Grodzisku Wlkp.

Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup. Grodziskie Gimnazjum znalazło się w grupie A z gospodarzami turnieju Gimnazjum nr 1 Wągrowiec, Gimnazjum Baranowo i Gimnazjum Chodzież. W grupie B – Gimnazjum z Leszna, Ostrzeszowa, Zagórowa i Poznania.

Niestety, młodzi piłkarze z Grodziska – w pierwszym bardzo zaciętym meczu z gospodarzami turnieju przegrywają 3-2 , w drugim meczu musieli uznać wyższość drużyny z Chodzieży(4-0), w ostatnim meczu wygrana z Gimnazjum Baranowo 2-0. Tym samym Gimnazjum z Grodziska zajmuje 3 miejsce w grupie i gra o miejsca 5-8. Dalsze spotkania również potoczyły się ze zmiennym szczęściem porażka z drużyną z Zagórowa 2-0 i wygrana z Gimnazjum z Poznania 2-0 pozwoliły zająć VI miejsce w Wielkopolsce.

Skład drużyny: Gabliczak Adam, Nowak Marcin, Kossowski Bartosz Piosik Mikołaj, Kaczmarek Maciej, Rabiega Edwin, Hemmerling Jakub, Jędrzejczak Klaudiusz, Fraszczak Piotr, Kropiński Mateusz, Gozdek Tomasz, Kowalec Jakub
Opiekunem zespołu jest Humerski Bartosz

Serdecznie gratulujemy!!!

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24