Grodziskie Gimnazjum III w Wielkopolsce!

6 czerwca w Jarocinie odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej Chłopców. Naszą gminę, powiat i rejon reprezentowało Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Grodzisku Wlkp. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup. Grodziskie Gimnazjum znalazło się w grupie A z Gimnazjum Borowo i Gimnazjum nr 1 Wągrowiec. Młodzi piłkarze z Grodziska wygrali swoje mecze grupowe z Gimnazjum Borowo 3-2 i z Gimnazjum nr 1 Wągrowiec 3-1 tym samym z pierwszego miejsca awansowali do półfinału.

Tam przyszło się nam zmierzyć z Gimnazjum nr 4 Ostrów Wlkp. Po bardzo emocjonującym spotkaniu niestety przegrywamy 2-1. W meczu o III miejsce ponownie gramy z Gimnazjum Borowo i ponownie wygrywamy tym razem 1-0.

Piłkarze prowadzeni przez trenera Bartosza Humerskiego pokazując charakter, ogromne zaangażowanie i oczywiście swoje piłkarskie umiejętności zajęli III miejsce w Wielkopolsce. Duży sukces i jeszcze większe gratulacje!

Skład zwycięskiej drużyny: Mąkowski Daniel, Kliński Mikołaj, Koszuta Krystian, Pracowity Karol, Nowak Marcin, Piosik Mikołaj, Kaczmarek Maciej, Rabiega Edwin, Hemmerling Jakub, Jędrzejczak Klaudiusz, Kropiński Mateusz.

Serdecznie gratulujemy!!!

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.