Grodzisk Wielkopolski: ponad milion złotych na kolejne inwestycje

Grodzisk Wielkopolski: ponad milion złotych na kolejne inwestycje 1

Gmina Grodzisk Wielkopolski zabezpieczyła w budżecie kwotę 750 tys. zł z przeznaczeniem na budowę drogi, chodnika, oraz miejsc postojowych na działce 3705, przy ul. Środkowej.

W przeprowadzonym przetargu nieograniczonym oferty złożyło pięciu przedsiębiorców. Propozycja tylko jednego z nich, firmy ZDB Nojan Jan Nowak, zmieściła się z zakładanym budżecie.

Zaproponowana przez firmę Nojan cena wykonania prac będących przedmiotem przetargu to 720 tys zł. Ceny wykonania prac zaproponowane przez pozostałych oferentów przekroczyły milion złotych. Najwyższą z zaproponowanych cen była kwota 1 244 tys.

W wyniku innego rozstrzygniętego ostatnio przez gminę przetargu Firma Handlowo-Usługowa Małgorzata Odważna z Kamieńca wykona przebudowę części pomieszczeń piwnicy Szkoły Podstawowej nr 2 z przeznaczeniem na stołówkę. Na ten cel gmina rezerwowała w budżecie pół miliona złotych. W postępowaniu przetargowym oferty złożyły cztery firmy. Firma Małgorzaty Odważnej zaproponowała najniższą cenę wynoszącą 369 tys. zł.

Obecnie w Grodzisku Wielkopolskim trwa przebudowa i adaptacja dawnego budynku dworca kolejowego na Centrum Ekonomii Społecznej, a także remont ul. Strumykowej.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x