Grodzisk: „Razem Możemy Więcej”

Tegoroczny zakres zadań realizowanych w ramach projektu systemowego „Razem Możemy Więcej” powoli się kończy. Ostatnim z zaplanowanych kursów był kurs fotograficzny, na którym uczestnicy w formie zajęć teoretycznych oraz warsztatów mogli zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z technikami wykorzystywanymi w fotografii.
Dnia 28 listopada oficjalnie zakończone zostały również kursy prawa jazdy kat B oraz kat. C. Z kursu skorzystało kilkanaście osób, które do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Poznaniu przystąpią jeszcze w tym roku. Pozytywnie egzaminy końcowe zakończyły również osoby, które uczestniczyły w kursie obsługi wózka widłowego oraz w kursie Płatnika.
Od 5 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wielkopolskim rozpocznie procedurę rekrutacyjną do przyszłorocznego projektu. Również w ramach tego projektu planowane jest uruchomienie całego wachlarzu kursów, szkoleń i spotkań.

[good-old-gallery id=”3289″]

Projekt „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1. Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Podziałanie 7.1.2. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie. Wartość tegorocznego projektu to 613 485,54 zl, z czego wkład własny PCPR to 64 415,98 zł.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.