Grodziscy policjanci zabezpieczyli ok. 4 kg marihuany

Grodziscy policjanci zabezpieczyli ok. 4 kg marihuany 1

Prawie 4 kilogramy marihuany przechwycili policjanci z Grodziska Wielkopolskiego. Podczas czynności przeszukania w miejscu zamieszkania oraz w samochodzie policjanci znaleźli znaczną ilość suszu roślinnego.

Pobrana do badań próbka potwierdziła, że zabezpieczona substancja to marihuana. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, mężczyźnie grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli 4 kilogramy marihuany

Grodziscy policjanci z Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim doprowadzili do zatrzymania 29-letniego mieszkańca gminy Buk, posiadającego prawie 4 kilogramy środków narkotycznych w postaci marihuany.

Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania oraz w samochodzie policjanci znaleźli reklamówki oraz wiadra plastikowe, w których znajdowała się znaczna ilość suszu roślinnego. Pobrana próbka do badań potwierdziła, że zabezpieczona substancja to marihuana.

29-latek z zabezpieczonej ilość mógł w prowadzić na tzw. „czarny rynek” około 5000 „działek narkotyków”. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratury, sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Źródło: Policja Wielkopolska, dostęp 02.07.2018 N

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x