Goście z Francji przybyli do Grodziska Wielkopolskiego

Goście z Francji przybyli do Grodziska Wielkopolskiego 1

Do Grodziska Wielkopolskiego przybyło trzech uczniów z zaprzyjaźnionej z Zespołem Szkół Technicznych francuskiej szkoły w Montauban de Bretagne.

Goście z Francji przybyli do Grodziska Wielkopolskiego 2 Goście z Francji przybyli do Grodziska Wielkopolskiego 3 Goście z Francji przybyli do Grodziska Wielkopolskiego 4 Goście z Francji przybyli do Grodziska Wielkopolskiego 5

10.06.2018 po raz kolejny powitaliśmy gości z zaprzyjaźnionej szkoły w Montauban de Bretagne. Trzech uczniów przybyło do Grodziska, by odbywać tu miesięczne praktyki zawodowe w firmach Intermarche i Bonduelle. Organizacją staży zajęła się p. Magdalena Ambrozik, a o możliwość interakcji i wspólne polsko-francuskie spędzanie czasu zadbały p. Magdalena Miś, Bożena Klapa i Anna Skrzypczak.

Młodzi goście wraz z opiekunem zjawili się w poniedziałek 11.06.2018 na kolacji w szkole, gdzie zostali powitani przez panią Dyrektor Annę Matysiak i mogli poznać grupę polskich uczniów, którzy z ochotą zgodzili się włączyć w przygotowanie wspólnych działań.

Liczymy, że francuscy uczniowie z żalem opuszczać będą nasze miasto i kraj, a wspomnienia wspólnych chwil, wycieczek i atrakcji na długo pozostaną w pamięci obu stron.

Anna Skrzypczak

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x