Gmina ma nowego sekretarza

Gmina ma nowego sekretarza 1

W wyniku zakończenia procedury naboru w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim, na stanowisko Sekretarza Gminy został wybrany Artur Kalinowski, który spełnił niezbędne wymagania zamieszczone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Sekretarza Gminy, ponadto spełnił wszystkie wymagania dodatkowe.

praca grodzisk wlkp

Pan Artur Kalinowski posiada wykształcenie wyższe, długoletni staż pracy, oraz doświadczenie na stanowisku kierowniczym, w tym w samorządzie. Jego kwalifikacje, posiadana wiedza i doświadczenie zawodowe są gwarantem właściwego wykonywania zadań powierzanych Sekretarzowi Gminy.

– poinformował Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
42 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Kamil
Kamil
5 lat temu

Gratuluję Panie Arturze !!!

Damian
Damian
5 lat temu

Bardzo dobry wybór jest to człowiek z klasą

grox
grox
5 lat temu

Nie wiem czy AK ma charakterologiczne cechy na ciężki urząd sekretarza gminy, ale sposób wyboru okazał się farsą. Ciekawe, czy dyr. LO wskoczy za niego do ZEASu? A małzonka wkrótce zostanie dyrektorem gimnazjum? Niezły deal rodzinny.

Dzikuska
Dzikuska
5 lat temu

Cały wybór sekretarza to farsa charakterystyczna dla obecnego burmistrza. Już przed ogłoszeniem konkursu było wiadomo kto zostanie. Mówi się , że teraz konkurs na Dyrektora ZEAS-u będzie ogłaszany pod pana Mendla.

nie lubię grodziskiej sitwy
nie lubię grodziskiej sitwy
5 lat temu
Reply to  Dzikuska

Ach, to by się zgadzało, gdyż nagle brat burmistrza został woźnym w LO. Dyr. Mendel ze swoją sekretarką są persono non grata w powiecie, choć też mają tam ochronne plecy. Kto wie, rodzi się potężny układ rodzinno towarzyskich zależności. Ale czy to jest moralne? Dlatego jestem za 2 kadencyjnością wszelkich urzędów i stanowisk.
Ciekawe kto i dlaczego usuwa komentarze z PGO24?

xyz
xyz
5 lat temu

Szymański, Stróżyński, Kalinowski, Łukarski to jedno powinowactwo rodzinne. Czyżby wuja Heniu wprowadzał swojaków po trochu wszędzie by dalej władze dzierżył ten sam ród ?

bekazgroxtown
bekazgroxtown
5 lat temu
Reply to  xyz

Heheh śmiech czytać takie bzdety, będąc członkiem jednej z wyżej wymienionych rodzin nie przypominam sobie, żebym był jedną rodziną z kimkolwiek z tych osób. Ludzka zawiść ot co.

maly
maly
5 lat temu

Hehe,śmiech na sali.Jednym z punktów wymagań przed nowym sekretarzem była znajomość języków obcych.Rosyjski wraca do łask!!!Warto się uczyć.

obserwator
obserwator
5 lat temu
Reply to  maly

Żal czytac te komentarze każdy ma szanse sie wykazac swoją pracą a on jeszcze nie objął stanowiska facet ma doswiadczenie w samorządach spełnił więc kryteria ,p.kalinowska żona to swietna nauczycielka polonistka wątpie ze bedąc juz zastępcą dyrektora szkoly tyle lat chce być wyżej Jaki ma związek facet z nazwiskami związanymi urodzeniem z Grodziskiem to nie rozumiem, bo p.Kalinowski nie pochodzi z GroX .Powodzenia p.Arturze DAWNY UCZEŃ

grox2
grox2
5 lat temu
Reply to  obserwator

Facet, czego się czepiasz? Dziwisz się? Jeśli pan dyrektor ZEAS-u twierdzi publicznie, że nie startuje o żadną funkcję sekretarza, a potem okazuje się, że w cuglach pokonał wszystkich tajemniczych kandydatów, chyba również misia Puchatka i innych poliglotów, to kto tu jest poważny? To jest wykazanie się pracą? Uczciwe to jest w/g ciebie, przejrzyste, szlachetne, bezstronne, zgodne z literą prawa? Przecież jeśli znajdzie się jeden który to zaskarży do NSA, to cały konkurs leży. P. Kalinowski padł ofiarą polityki ręcznego sterowania wszystkim i wszystkimi przez burmistrza Szymańskiego, nawet jeśli ma formalne kwalifikacje na sekretarza. Osobiście mam wątpliwości, bo to zbyt wrażliwy i uległy facet, a w obecnej atmosferze i relacjach w ratuszu potrzeba cyborga na sekretarza.

grox2
grox2
5 lat temu
Reply to  obserwator

ps. jak na ucznia świetnej polonistki to gramatyka nie wystawiasz jej świadectwa. No chyba, że to zasłona dymna.

Spin Doktor
Spin Doktor
5 lat temu

Tutaj w niektórych komentarzach jest zawiść, małostkowość i pogarda. Zawsze się zastanawiam skąd to się bierze, bo przecież jest w koło cała masa normalnych sympatycznych ludzi. Nie mogę do tego dojść kto lub co fabrykuje tę pogardę. Może to kołtuństwo? Najgorsi są tacy, którzy potrafią tę pogardę ukryć, bo można się na takich nieźle “przejechać”. Wolę takich, którzy patrzą na mnie z góry i nie ukrywają tego. W takich przypadkach mogę przynajmniej rozpocząć rozważania nad diagnozą i ewentualnym leczeniem.

pol
pol
5 lat temu
Reply to  Spin Doktor

Kochana kołtuństwo to przyzwolenie na powszechny nepotyzm, ustawione konkursy, łapówki i przetargi.

maniek
maniek
5 lat temu

a co politolog byłby lepszy, śmieszne i z językiem też a co dopiero z praktyką

goboczek
goboczek
5 lat temu

hm. wątpliwe są kwalifikacje pana Artura.

co do jego żony – jeżeli
ktoś czytał lub ogladał “Władcę Pierścieni” to zna “Żmijowy Język”. taką
właśnie osobą jest pani Beata (cieszyli się gdy odchodziła z sp1). Czy
jest bardzo dobra polonistką? – śmiem wątpić. Raczej stawiam na
karierowiczkę.
Dziwna to relacja w gimnazjum jest, gdy dyrektorka i wice Kalinowka to kuzynki najbliższe są.

trzezwy
trzezwy
5 lat temu
Reply to  goboczek

Jak się nie ma nic w temacie do powiedzenia to zawsze można na kogoś naskoczyć. Żałosna, zawistna, miałomiasteczkowa retoryka.

oburzony
oburzony
5 lat temu
Reply to  goboczek

Widać, że chyba nigdy nie miałeś JAKIEGOKOLWIEK kontaktu z Panią Kalinowską. Świetna polonistka, często wstawiająca się za tzw. ‘trudną młodzieżą’. Wątpliwe kwalifikacje? 20 lat przepracowanych na różnych szczeblach samorządowej drabiny, poznając je od podszewki to raczej nie są wątpliwe kwalifikacje. Psy szczekają, karawana jedzie dalej, Grodzisk zawsze babrze się we własnym sosie malkontentów i internetowych hejterów.
Dno Panie i Panowie, a raczej grodziska mentalność!

mentalna brunetka
mentalna brunetka
5 lat temu
Reply to  oburzony

Grodziska mentalność, przeganiał kocioł garnkowi a sam smoli.

mentalna brunetka
mentalna brunetka
5 lat temu
Reply to  oburzony

Mentalność grodziska, przyganial kociol garnkowi a sam smoli.

bob
bob
5 lat temu

Społeczeństwo wybrało tego burmistrza z tą Radą. Dało pozwolenie mu na dalsze sterowanie wszystkim. Nie rozumiem o co teraz macie pretensje. Trzeba było iść na wybory a nie cisnąć komentarze za komputera.

grox2
grox2
5 lat temu
Reply to  bob

Fakt wybrali, ale czy to oznacza, że wybrańcom wszystko wolno, robić z części społeczeństwa durni, małomiasteczkową zawistną hołotę nie rozumiejących niczego? Zdaje się, że w urzędzie miejskim bardziej martwią się tym, kto przedwcześnie się wygadał, niż tym, że niektórym po prostu styl rządzenia i sterowania przez wybrańców nie odpowiada? Poza tym skąd założenie, że negatywne komentarze piszą tylko przeciwnicy sterowania? Może część komentarzy jak najbardziej pochodzić od gorących zwolenników pana burmistrza, jego pochlebców, którym skoczył gul na wybór AK z różnych powodów, może zawistne koleżanki folgują sobie? Niestety, albo stety potrzeba cyborga.

42
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x