Gmina dofinansuje brydża i letni wypoczynek

Gmina dofinansuje brydża i letni wypoczynek 1

Stowarzyszenie Brydża Sportowego w Grodzisku Wielkopolskim otrzyma dotację z gminy Grodzisk Wlkp w wysokości 8000 złotych na zadanie “Brydż dla mieszkańców Gminy Grodzisk Wielkopolski. Organizacja spotkań brydżowych, udział w zawodach – meczach.”

praca grodzisk wlkp

Finansowanie zadania odbywa się w ramach konkursu ofert z zakresu kultury fizycznej i sportu na wsparcie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe – informuje gmina.

Burmistrz wydał także zarządzenie o rozstrzygnięciu konkursu na organizację letniego wypoczynku przez organizacje pozarządowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych  i gimnazjów.

Parafia NSPJ w Grodzisku Wielkopolskim otrzyma 6700 zł. na realizację “Wakacji z Bogiem” w Świeradowie Zdroju, Grodziskie Stowarzyszenie sportowe otrzyma dotację w wysokości 2200 na “poznawanie nowych regionów ziemi ojczystej” w Borach Tucholskich, UKS Dyskobolia na organizację letniego wypoczynku dostanie dotację w wysokości 3000, a Stowarzyszenie Miłośników Wsi Wielkopolskiej ze Słocina na zadanie “Afryka na wyciągnięcie ręki” może liczyć na wsparcie w wysokości 2000 zł.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Monia
Monia
5 lat temu

A kto stoi za stowarzyszeniem miłosników wsi wielkopolskiej? Nie słyszałem o takiej organizacji do dziś? Ledwo powstała już ma dofinasowanie?

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x