sklep_z_drobiem_grodzisk

Gaz-System podpisał umowę z ZST w Grodzisku Wielkopolskim

Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. i Spółka Gaz- System z siedzibą w Warszawie podpisały umowę o współpracy.

Umowę podpisano podczas rozpoczęcia roku szkolnego w ZST. Spółka objęła honorowym patronatem pierwszą klasę Technikum w zawodzie Technik Mechatronik.

 

Informację z tego wydarzenia przygotowała Magda Ambrozik:

Inauguracja roku szkolnego dla każdej szkoły zawsze jest  momentem bardzo ważnym i  uroczystym. W rozpoczętym roku szkolnym 2018/2019 dla Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim uroczystości inauguracyjne uświetnił fakt obecności honorowych gości; mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A. oddział w Poznaniu – Dyrektora Michała Miziewicza oraz  Kierownik Annę Ciskowską.

Podczas uroczystości nastąpiło oficjalne podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp., a Spółka Gaz- System z siedzibą w Warszawie.

W imieniu szkoły umowę podpisała  Dyrektor Anna Matysiak, a w imieniu spółki  Dyrektor Michał Miziewicz.

W ramach podpisanej umowy, spółka objęła honorowym patronatem pierwszą klasę Technikum w zawodzie Technik Mechatronik. Uczniowie klasy patronackiej będą mieli szansę uczestniczyć w wielu ciekawych i podnoszących ich kompetencję, działaniach. Działania Spółki nie będą ograniczały się tylko do jednej klasy, często będą kierowane również do pozostałych uczniów.

Po zakończonej  gali inauguracyjnej uczniowie pierwszej klasy Technikum Mechatronicznego udali się do sali lekcyjnej, gdzie mieli okazję poznać przybyłych gości i zapoznać się ze szczegółami współpracy. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych jak i przedstawiciele Spółki Gaz- System, mają  nadzieję na długą i owocną współpracę.

Źródło: ZST

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!

Wybrane dla Ciebie