Finał Szlachetnej Paczki, czyli “weekend cudów”

43 rodziny z naszego regionu otrzymają pomoc w ramach kolejnego finału Szlachetnej Paczki. Grodziski magazyn ulokowany jest w Centrum Kultury Rondo.

W trakcie Finału w dniach 7 i 8 grudnia 2019 r.  nazywanego przez wolontariuszy “weekendem cudów” czterdzieści trzy rodziny z naszego rejonu otrzymają pomoc materialną. Jest ona ukierunkowana na konkretne potrzeby. Ma na celu nie tylko poprawić byt rodziny, ale też dodać wiary w siebie, dowartościować, a także uświadomić, że jest się dla kogoś ważnym. Jest to jedno z podstawowych założeń Szlachetnej Paczki.

W specjalnie przygotowanym na tę okazję magazynie, do którego zawożone i z którego rozwożone są paczki, przyjmowani są darczyńcy. Czeka na nich gorąca kawa i ciasto przygotowane przez wolontariuszy, a zasponsorowane przez Urząd Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski. Darczyńcy zostali również obdarowani rękodziełem wykonanym przez jednego z wolontariuszy, a same rodziny dodatkowo kartkami świątecznymi wykonanymi przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Wielkopolskim.

Po raz kolejny projekt objęty został patronatem honorowym Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Piotra Hojana oraz Starosty Grodziskiego Mariusza Zgaińskiego.

2019-12-07

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.