Eryk Szymański podbija świat

Eryk Szymański podbija świat 1

18 letni Eryk Szymański z powiatu grodziskiego z warszawskiej agencji EMBASSY MODELS robi światową karierę. Jako model pojawia się na wybiegach światowych stolic mody: Paryż, Hongkong, Mediolan. Obecnie jego agencja negocjuje kontrakty w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles.

Tutaj można obejrzeć wywiad z Erykiem, którego nam udzielił.

Tym razem przesłał garść aktualnych trendów. Niektóre z propozycji, dla konserwatywnej części widowni, mogą się wydać lekko szokujące.

ES (4)
W styczniu brał udział w Fashion Week w Paryżu, gdzie reprezentowała go agencja OTHER MANAGAMENT. Uczestniczył tam w dwóch pokazach:ISSEY MIYAKE MEN Autumn Winter 2015 oraz Thom Browne New York Fall 2015. Zdjęcie i film:

ES (1)

Poniżej  zdjęcie z najnowszych testów Eryka. Foto: Maciej Nowak, make up: Julia Motylińska Make-Up Artist

eryk 4

Zdjęcia z najnowszej kampanii Eryka – YSHION Spring Summer 2015:

ES (2) ES (3) ES (5) ES (6)

Więcej na Instagramie

4 1 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
30 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
ja
ja
5 lat temu

“Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,

mmm, orły, sokoły, herosy!?

Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów,

gdzie te chłopy!? – Jeeeee!…”
praca jak praca nie zazdroszczę !!!

on
on
5 lat temu

Jeszcze jeden metroseksualny w ząbek czesany laluś, bez kłaka na klacie. Ech, co za czasy.
Podróży po świecie jednak zazdroszczę.

Zosia
Zosia
5 lat temu

Ruch hejterski widzę mocny! Łatwo zza ekranu, pozostając anonimowym – kogoś “obszczekać”. A tak naprawdę TYLKO HEROSI mają odwagę podążać za swoimi marzeniami i je realizować. Mają odwagę wyjść na wybieg/przed aparat i zmierzyć się ze swoim stresem…i z hejterami! Panie Eryku! Brawo, niech Pan dalej realizuje swoje marzenia, nie bacząc na nic i na nikogo! Pozdrawiam

grox2
grox2
5 lat temu
Reply to  Zosia

Zosiu mam nadzieję, że nie modlisz się do fotki Eryka, bo tak trochę w twojej wypowiedzi brak dystansu.

Zosia
Zosia
5 lat temu
Reply to  grox2

Dystans – droga/drogi “grox2” to kwestia bardzo względna, natomiast jawne krytykowanie czyichś osiągnięć, oraz tego, że chce wyjść poza przeciętność, w sposób dosyć bezpośredni dotyka osobę krytykowaną. Choć ta osoba niczym sobie na to nie zasłużyła. Krytyka – a tu nawet krytykanctwo – ma wszelkie oznaki bezcelowego, bezmyślnego “obszczekania” bohatera artykułu. O mój dystans – proszę się nie obawiać, a do kogo się modlę, to już jest moja prywatna sprawa.

Ono
Ono
5 lat temu

Praca jak każda inna, jak sobie kto zapracowal! Tak trzymaj Eryk!

grox2
grox2
5 lat temu

Całkiem przeciętny urodą chłopak. Jeśli robi karierę światową niech robi, dobre jego, ale czy to ideał współczesnego faceta? Nie wiem, może ideał nastolatka, ale faceta chyba gruba przesada? Zastanawiam się jednak, czym powala świat mody i widzów, jednak na modzie się nie znam i oceniam subiektywnie, po wyglądzie, a może jestem już zbyt stary. Zresztą niejaka modelka Ania Rubik również robi światową karierę, ale na co dzień spotykam na ulicy bardziej urodziwe dziewczyny niż ona, wychudzoną do granic choroby głodowej z wystającymi kośćmi policzkowymi. Wolę już Marzenę Trybałę z kultowego CK Dezerterzy, czy Grażę Szapałowska, taką z filmu Krótki film o miłości, choć dziś wiekowa, ale naturalna jak trzeba.

optymistka
optymistka
5 lat temu

Gratuluję Panie Eryku, życzę sukcesów.

grox2
grox2
5 lat temu

Droga Zosiu to, że ktoś realizuję swoje marzenia to bardzo dobrze, tylko dlaczego ja mam podzielać te marzenia i wizję, rozczulać się nad nimi? Dla jednego tremą i największym sukcesem będzie swobodna wypowiedź w klasie, dla Eryka wybieg w Paryżu, Jednak jeśli projektant ubrałby mojego syna w ciuchy w jakich pan Eryk prezentuje się na fotce pierwszej: w wdowim welonie, cylinderku, rękawiczkach, krawatce i spódnicy to dostałby solidnie w pysk. Jeśli to ma być wizja światowego projektanta, i coś, nad czym mam wpadać w zachwyt, to dziękuję za taki styl i sławę, Mam udawać, że to arcydzieło modowe prezentowane przez mojego krajana, a jeśli mi się to nie podoba i tyle? Nie dziwię się biskupom, że są przeciwnie i tyle gadają o zatracaniu ról kobiety i faceta, gdyż widząc tę fotkę to od razu mam takie skojarzenia. Niestety. Zupełnie inny mam odbiór zdjęć nastolatka w bejsbolówce

Zosia
Zosia
5 lat temu
Reply to  grox2

Drogi Panie “Grox2”, skoro ma Pan tak silnie ukształtowane stanowisko dotyczące ról męskich i damskich, skoro tak stanowczo wyraża Pan swoje opinie na temat mody, a co ważniejsze wypowiada się Pan o dzieciakach próbujących się wybić i podążać za swoimi marzeniami dzięki tejże modzie – zatem po co? i na co? komentować teksty, z którymi Pan się całą duszą nie zgadza (pomijam wolność i swobodę wypowiedzi – co jest oczywiste), w taki sposób dyskredytować chłopaka, jego wygląd, osiągnięcia i to, co robi w życiu?
Tekst – poza tym – nie traktuje o kolekcji Thom’a Browne czy innego projektanta, a mówi o chłopaku, z Pańskiej okolicy, który zrobił coś, co jest pozytywne i ponadprzeciętne, za co powinien być pochwalony. I nic tu do tego biskupom, projektantom, rolom damsko-męskim. Praca, którą chłopak wykonuje jest uczciwa, wymagająca dużo poświęceń i odwagi.

ps. role męskie i damskie kształtuje (przyjnajmniej powinna) przede wszystkim rodzina, trochę szkoła, a w wieku nastoletnim – koledzy. Nie robi tego praca. Nie robi tego moda. Nie robi tego sztuka.

Pozdrawiam Pana i życzę odrobiny luzu w ocenie innych.

Panie Eryku, powodzenia w realizacji marzeń

grox2
grox2
5 lat temu
Reply to  Zosia

Droga Zosiu, szanuję wkład pracy i wybijanie się ponad przeciętność bohatera tekstu, ale dla mnie pan Eryk reprezentuje przeciętną urodę chłopaka jakich wiele chodzi po ulicach i niestety nie mam zamiaru tylko z tego powodu, że pochodzi z mojej okolicy zmieniać mojego zdania. Nie muszę własnych kompleksów leczyć sławą i postawą pana Eryka. Poza tym jako facet, być może troszkę już stetryczały patrząc na prezentowane ubiory, to z ręką na sercu nic a nic, nie ma w tym dla mnie interesującego. Niestety moje pojmowanie urody i mody być może pozostało na etapie kowboja Marlboro, albo dzisiejsze kanony urody sięgają do jednego wzorca uniseksu. Niestety, na to, przy moich liberalnych poglądach politycznych i ekonomicznych nie ma zgody. Dlatego będę oceniał z szacunkiem dla bohatera, ale z własnymi subiektywnymi odczuciami, chociażby dla równowagi wypowiedzi. Poza tym śledząc biografie ludzi sławnych pięknych i bogatych noszę przekonanie, że modeling jest często formą leczenia kompleksów i życzę panu Erykowi, aby takie podejście było jemu obce.
Również pozdrawiam

oilofaloe
oilofaloe
5 lat temu
Reply to  grox2

hej hej!
Drogi “grox 2” i “Zosia”. Wy oboje bardziej skupiliście się na wzajemnym doniosłym i bardzo wyszukanym stylu dokuczenia sobie, niż na artykule jaki został tu przedstawiony.Może się umówcie??

Asia
Asia
5 lat temu

Miło poczytać o czymś pozytywnym, o realizacji marzeń, o tym, ze ktoś z naszej okolicy jest doceniony, że ktoś młody robi coś ciekawego. W koło pełno tylko doniesień o rozbojach, pijanych kierowcach itp. Pisanie o dobrych rzeczachjest budujące. Erykowi życzę powodzenia.

A dla tych, którzy dyskutują nad kanonem piękna i mody (chociaż moim skromnym zdaniem w tym tekście nie o to chodzi) dedykuję te słowa: De gustibus non est disputandum.

Ela
Ela
5 lat temu

Świetne słowa! O gustach nie powinno się dyskutować! Każdemu z nas podoba się coś innego, nie można porównywać ubrań od projektantów do takich z ulicy…Erykowi życzę jak najlepiej! Samych sukcesów.

Robert Embassy
Robert Embassy
5 lat temu

jestem agentem Eryka, i tylko Eryk i reszta załogi Embassy Models wie ile Eryk wkłada pracy w modeling. Eryku jesteśmy dumni z Ciebie!!!
Mam nadzieję, że o Eryku będzie bardzo głośno, a będzie, a wszystkim osobom, które wyrażają swoje opinie, życzymy dużo sukcesów

30
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x