Press "Enter" to skip to content

Ergonomiczny wózek wielofunkcyjny

Rodzicielstwo rozpoczyna się w chwili przyjścia na świat dziecka, jest to ogromne wyzwanie na wiele długich lat. Wywiązywanie się z roli rodziców to niezwykle trudne zadanie, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy rodzice muszą stawić czoła wielu dylematom i problemom.

Zaspokajanie potrzeb dzieci to kolejne niełatwe zadanie, rozpoczyna się ono właśnie wtedy, kiedy dziecko jeszcze się nie narodziło. Szykujący się do swojej roli przyszli rodzice, chcą prawidłowo przygotować się na przyjście dziecka na świat, przygotowując dla niego odpowiednią wyprawkę. Jednym słowem rodzice muszą podołać wielu niezbędnym dziś sprawom.

Z pewnością pojawia się w tym czasie dylemat dotyczący kupna odpowiedniego i funkcjonalnego wózka wielofunkcyjnego, a przecież dostępnych jest tak wiele atrakcyjnych modeli. W wyszukaniu tego najodpowiedniejszego z pewnością pomoże zawężenie pola wyszukiwania, określenie co wózek powinien potrzebować, żeby spełnić potrzeby dziecka, ale także rodzica.

Wielofunkcyjny wózek to taki, który przede wszystkim jest praktyczny. Powoli kończy się już era wózków głębokich i spacerowych, chociaż jeszcze mają swoich zwolenników, to zdecydowanie większość przyszłych rodziców poszukuje wózków z systemem podróżnym. System taki umożliwia rodzicom korzystanie z jednego stelaża, na którym można umieścić zamiennie gondolę, siedzisko spacerowe oraz fotelik samochodowy. Taką możliwość daje wózek UPPAbaby cruz 2, który jest wózkiem wielofunkcyjnym produkcji USA.

UPPAbaby cruz 2 to wózek, który rośnie wraz z dzieckiem, może z niego korzystać maluszek, który dopiero przyszedł na świat, ale także ruchliwy niemowlak i kilkulatek. Wózek ten umożliwia łatwe przesadzenie maluszka z gondoli do wygodnego siedziska kubełkowego, które dodatkowo może być montowane w obu kierunkach jazdy.

W chwili, kiedy kilkumiesięczny noworodek zaśnie w samochodzie w swoim wygodnym foteliku podczas jazdy, po dotarciu do miejsca docelowego można wyjąć fotelik z maluszkiem i wpiąć go do stelaża wózka. Tak dopracowany system podróżny sprawi, że maluszek będzie miał naprawdę długą drzemkę. W wózku Cruz 2 wraz z fotelikiem UPPAbaby Mesa i-Size nie są wymagane adaptery. Pasujące foteliki samochodowe to: Maxi-Cosi, Nuna, BeSafe, Avionaut oraz Cybex.

UPPAbaby Cruz 2 charakteryzuje się wieloma funkcjami jak na przykład budka wózka posiada okienko, jest przedłużana oraz posiada regulowaną wysokość, dzięki temu wraz ze wzrostem dziecka, można dopasować też wysokość budki. Koła wózka są bezdętkowe, nie wymagają pompowania, są odporne na uszkodzenia. Wózek wyposażony jest w dodatkowe, podstawowe akcesoria jak: folia przeciwdeszczowa, moskitiera, odpinany pałąk.

Artykuł sponsorowany

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze