Ekstremalne pokazy na grodziskim skateparku

Ekstremalne pokazy na grodziskim skateparku 1

W minioną sobotę, 18 lipca, w Grodzisku Wielkopolskim gościli zawodnicy, wykonujący akrobacje na BMX oraz hulajnodze.

Reprezentanci z Leszna Kacper Zieliński, Mateusz Kajoch, Jarek Kurt, Michał Śliwiński oraz Jakub Woźny wraz z Gminą Grodzisk Wielkopolski zorganizowali już  po raz kolejny ekstremalne pokazy na lokalnym skateparku.

Po zaprezentowaniu  wyjątkowo trudnych technicznie sztuczek, leszczyńska firma CSC Agency przeprowadziła również  zawody dla uczestników wydarzenia. Podczas eliminacji, wybrano po dwóch zawodników, którzy mieli szansę zmierzyć się z profesjonalistami. Szczególną atrakcją były przeprowadzone podczas przerwy w pokazach warsztaty.  Dzięki indywidualnej sesji, młodzi adepci akrobatycznych szaleństw mogli nauczyć się nowych tricków.


Niezwykle widowiskowa okazała się “wielka bitwa” profesjonalistów i amatorów. Game of SCOOT oraz  Game of BIKE polegały na zadawaniu naprzemiennie sztuczek drużynie przeciwnej. Po zaciętej walce i wielu widowiskowych ślizgach po murkach i rurkach połączonych z technicznymi kombinacjami, minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z Leszna.


Tym, którzy nie mogli lub nie zdążyli dotrzeć w sobotnie przedpołudnie na grodziski skatepark uspokajamy. Kolejna edycja odbędzie się już 8 sierpnia, a ostatnia 19 września. Będzie to czas na rewanż i okazja do podziwiania kolejnych ekstremalnie niebezpiecznych i widowiskowych akrobacji.

Źródło: UM Grodzisk Wlkp.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x