Press "Enter" to skip to content

“Dzikie drużyny” rozegrały turnieje w Grodzisku Wielkopolskim

Last updated on 2021-08-23

“Dzikie drużyny” rozegrały turnieje w Grodzisku Wielkopolskim. W dniach 14 i 21 sierpnia 2021 r.na boiskach przy ul.Chopina UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp zorganizowała dwa turnieje piłkarskie Grand Prix Dzikich Drużyn w piłce nożnej.

W turniejach w kolejne dwie soboty wzięło udział 98 zawodników. W tej grupie były również 3 piłkarki. Młodzi piłkarze zmagali się w meczach piłkarskich oraz konkursie strzałów na bramkę pod nazwą Letni Turbokozak.

Do sobotniej rywalizacji (21 sierpnia) przystąpiło 7 drużyn ( 4 drużyny w kategorii starszej i 3 drużyny w kategorii młodszej). W zmaganiach nie liczył się wynik sportowy tylko dobra zabawa oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni złotymi medalami oraz drobnymi upominkami. Przyznano również nagrody indywidualne dla najbardziej wyróżniającego się zawodnika i bramkarza w każdej kategorii. I tak nagrodzeni statuetkami i nagrodami rzeczowymi zostali Dudek Kacper, Wojtek Hamrol, Marcel Rzepa i Jakub Egwim.

Natomiast najlepszym „Turbo Kozakiem” został Igor Papierz. Kolejne miejsca zajęli Bartosz Nijaki, Dawid Wujec, Filip Jagodzik oraz Kacper Adamczak. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki.

Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i sportowy upominek. Turnieje odbyły się pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

2021-08-21, źródło: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp., UM Grodzisk Wlkp.

5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze