Dwaj mieszkańcy Grodziska podejrzani o kradzież nissana

34 i 19 latek ukradli samochód. Spacerując ulicami Grodziska Wielkopolskiego natknęli się na kolegę, który stał przy swoim zaparkowanym pojeździe. Po krótkiej rozmowie mężczyźni wsiedli do auta pod pretekstem jego przeparkowania, a po chwili z piskiem opon uciekli.

Mimo podjętych starań przez właściciela nie udało się odzyskać pojazdu. Pomogli policjanci, którzy na terenie jeziora w Kuźnicy Zbąskiej doprowadzili do zatrzymania obu mężczyzn i odzyskania skradzionego pojazdu. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Z relacji poszkodowanego dowiadujemy się, że 22 sierpnia br. w godzinach rannych stał przy swoim samochodzie i rozmawiał z kolegą na jednym z parkingów w Grodzisku Wielkopolskim. W pewnym momencie podeszło do nich dwóch mężczyzn, którzy po krótkiej rozmowie wsiedli do zaparkowanego pojazdu i odjechali pod pretekstem jego przeparkowania. Mężczyźni nie reagowali na żadne prośby właściciela pojazdu i ostatecznie z piskiem opon uciekli w nieznanym kierunku.

O całej sytuacji zostali zawiadomieni grodziscy policjanci. Rozpoczęły się działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców tej kradzieży. W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze doszli do prawdopodobnego miejsca przebywania obu mężczyzn. Na terenie jeziora w Kuźnicy Zbąskiej policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego podejrzanych o kradzież samochodu marki Nissan Micra. Skradziony pojazd wrócił do właściciela, natomiast 34 i 19 latek usłyszeli zarzut kradzieży pojazdu za co grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Grodzisk Wlkp.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *