Press "Enter" to skip to content

Dwa niebezpieczne wypadki w Grodzisku

W poniedziałkowy wieczór doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku na ul Nowotomyskiej. Jak się wyjeżdża, to trzeba się rozejrzeć…, Na pewno nie miał 40 na liczniku… –  to komentarze świadków akcji aż trzech zastępców staży i policji. Rzeczywiste szczegóły i okoliczności niebezpiecznego zderzenia ustala grodziska policja.

Pewne jest, że do zdarzenia doszło na wysokości wyjazdu z marketu. Volkwagen jadąc z kierunku miasta zderzył się z samochodem marki Renault. Siła uderzenia wyrzuciła jedno z aut na drzewo, drugie całkowicie zostało całkowicie rozbite. Jak informuje grodziska straż – …w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, dwie osoby zostały zakwalifikowane jako poszkodowani.

            Do podobnego wypadku doszło dziś rano na krzyżowaniu tuż koło komendy PSP w Grodzisku. W wyniku którego zderzyły się dwa auta osobowe, w które wjechał trzeci pojazd. Z pierwszych informacji wynika, że nikt z trójki uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. W chwili, gdy piszemy te słowa trwa jeszcze akcja służb i policji.

A2M

5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze