Członkowie Grodziskiego Klubu Biegacza zapraszają biegaczy oraz chodziarzy na 2 edycję Wirtualnego Biegu Miast Partnerskich (Twin Towns’ Race).

W październiku 2020, w ciągu 2 dni w ramach pierwszej edycji biegu, udział wzięło ponad 125 osób z całej Europy, a niektórzy zawodnicy zapisywali się jeszcze w czasie trwania biegowego weekendu. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli biegacze z litewskiego Biržai, bośniackiego Brodu, niemieckiego Delligsen, belgijskiego Merksplas i rodzimego Postomino.

W tym roku chcemy zorganizować 2. edycję Wirtualnego Biegu Miast Partnerskich i po raz kolejny chcemy zaprosić do udziału w nim biegaczy z poniższych miast/gmin:

– GRODZISK WIELKOPOLSKI (Polska),

– BETTON (Francja),

– DOLYNA (Ukraina),

– BIRZAI (Litwa),

– MERKSPLAS (Belgia),

– TORRELODONES (Hiszpania),

– DELLIGSEN (Niemcy),

– BROD (Republika Serbska, Bośnia i Hercegowina),

-TABOR (Republika Czeska),

– GRODZISK MAZOWIECKI (Polska),

– GRODZISK (Polska),

– POSTOMINO (Polska).

Bieg odbędzie się w dniach 23-24 października 2021 r., a zapisy uruchomione zostaną 24 września o godzinie 20.00! Wszelkie informacje, w tym panel zapisów oraz regulamin, dostępne są na stronie http://twintownsrace.pl/

Organizatorzy, tak jak w roku poprzednim, przygotują na tę okazję specjalny medal oraz numery startowe, które na pewno będą niezapomnianą pamiątką! Wytyczona zostanie również  10 ‑kilometrowa trasa w Zdroju koło Grodziska Wielkopolskiego, którą będzie można pokonać samemu lub z innymi uczestnikami.

UWAGA. Dla mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego planowany będzie wspólny start w niedzielę 24 października. Miejsce oraz godzina startu podana zostanie z odpowiednim wyprzedzeniem.

5 1 głosuj
Ocena artykułu


Telewizory do kupienia

"PGO24 Portal Grodziska i okolic - lokalny serwis informacyjny działający od 2010 w powiecie grodziskim (wielkopolskie).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze