DOTYKAJĄC SERCA – SPOTKANIE Z ANNĄ ŁESKE – JACKOWSKĄ

DOTYKAJĄC SERCA – SPOTKANIE Z ANNĄ ŁESKE - JACKOWSKĄ 1

Grodziska Biblioteka Publiczna zaprasza we wtorek, 10 października o godz. 18.00 na spotkanie z Anną Łeske – Jackowską, mieszkanką Grodziska Wielkopolskiego, autorką książki p t. ”Dotykając serca. Historie prawdziwe o doświadczaniu siły i szczęścia” .

Jak mówi autorka „Napisałam tę książkę, abyś poznał historie bohaterów, którymi są rodzice dzieci niepełnosprawnych. Niech będzie ona dla Ciebie bodźcem do refleksji nad własnym życiem, źródłem siły w trudnych momentach i inspiracją do poszukiwania szczęścia”.

W książce znajdziemy 6 historii, które chwytają za serce, 4 wywiady ze specjalistami: lekarzem, psychologiem, logopedą i fizjoterapeutą, pokrzepiające opowiadania, cytaty oraz modlitwy, świat rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym, wskazówki specjalistów do pracy z dzieckiem, wzmacniające ćwiczenia. Trudne zagadnienia opisane są przystępnym, łatwym dla czytelnika językiem. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii p t. „Żyję. Kocham. Jestem sobą!” autorstwa Marty Łeske – Bogaczyk, która jest jednocześnie autorką zdjęć do książki.

DOTYKAJĄC SERCA – SPOTKANIE Z ANNĄ ŁESKE - JACKOWSKĄ 2

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Laura Von Glick
Laura Von Glick
2 lat temu

Książka książką, ale wielkie brawa dla autorki za sam temat!

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x