Można wiele rozmawiać na temat tego, jaka opcja pozyskania samochodu jest najbardziej opłacalna i najkorzystniejsza pod każdym względem.

Warto jednak podejść do tego tematu bardzo analitycznie, ponieważ to w końcu perspektywa dość dużych kosztów całościowych. W każdym wypadku zawsze najdroższym rozwiązaniem jest kupno za gotówkę kompletnie nowego auta w salonie, dlatego większość słusznie uznaje to wyjście jako nieopłacalne/nierentowne. Używane samochody wcale nie są lepszą opcją, ponieważ uczciwość sprzedawców również pozostawia wiele do życzenia. Często zdarza się niestety, że ukrywane są poważne usterki pojazdów, które wychodzą na jaw, kiedy jest już za późno na ewentualną reklamację. Czy zatem możliwość skorzystania z auto abonamentu jest sensowna i opłacalna?

Kiedy potrzebny jest nam nowy samochód abonament nie zawsze jest opcją, która pierwsza przychodzi nam do głowy, aczkolwiek trudno się temu dziwić – w końcu istnieje wiele popularniejszych rozwiązań, a to nawet z tej samej kategorii, jak np. leasing lub wynajem długoterminowy. Podobnie jak w tych metodach finansowania, tak i przy abonamencie samochodowym nie będziemy właścicielem samochodu, natomiast wcale nie oznacza to, że stracimy na tym, a wręcz przeciwnie. Co zatem powoduje, że nie możemy przejść obojętnie od oferty abonamentu na auto?

Samochód na abonament – korzyści, korzyści i jeszcze raz wygoda

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że jako właściciele auta musimy dbać o wiele spraw związanych z naszym samochodem, aczkolwiek korzystający z abonamentu mogą w ogóle o tym nie myśleć. To firma finansująca zadba o ubezpieczenie, regularne serwisowanie i przeglądy techniczne, sezonową wymianę ogumienia, płynów oraz części eksploatacyjnych, naprawę drobnych usterek, ale też gwarancję zastępczego auta, kiedy dojdzie do poważniejszej awarii. My musimy jednak pamiętać o nałożonym na nas limicie kilometrów i oczywiście tankowaniu samochodu, którym na pewno chętnie będziemy podróżować.

Art. sponsorowany

0 0 głosów
Ocena artykułu


Telewizory do kupienia

"PGO24 Portal Grodziska i okolic - lokalny serwis informacyjny działający od 2010 w powiecie grodziskim (wielkopolskie).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze