Press "Enter" to skip to content

Czy Grodzisk szybko dycha po covidzie?

Czy Grodzisk szybko dycha po covidzie? Sprawdzą to biegacze, którzy wezmą udział we wrześniowym biegu o nazwie “GRODZISKa SZYBKO DYCHA PO COVIDZIE”.

Biegacze będą się ścigać na dystansie 10 km ulicami Grodziska Wielkopolskiego.

Możemy zapewnić, że mieszkańcy miasta już na Was czekają !!!. Zapisy do biegu ruszają 4 lipca o godzinie 16:00, nie przegapcie okazji kolejnego startu w  Grodzisku  Wielkopolskim, u nas obowiązuje zasada  „kto pierwszy ten lepszy”.

-obiecują organizatorzy na miejskiej stronie www

Hunters Grodziski „Półmaraton „Słowaka” został przeniesiony na rok 2022. Ponieważ nie ma warunków, aby przeprowadzić półmaraton na takim poziomie do jakiego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, w związku z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych, biegacze zostali zaproszeni na spotkanie z mieszkańcami miasta i startu w nowej imprezie biegowej.

Zapisy do biegu rozpoczęły się 4 lipca o godzinie 16:00, nie przegapcie okazji kolejnego startu w  Grodzisku  Wielkopolskim, u nas obowiązuje zasada  „kto pierwszy ten lepszy”.

Limit startujących ustaliliśmy na 1500 osób. Zgodnie przepisami pandemicznymi biegacze będą startować w 3 grupach po 500 osób z przerwą co 30 min. Klasyfikacja liczona będzie według czasów netto. Limit czasu na ukończenie biegu wynosi 1,5 godziny.

-informuje UM w Grodzisku Wielkopolskim

Na dzień 18 lipca zgłosiło się 977 zawodników.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg w limicie czasu  otrzyma na mecie pamiątkowy medal oraz koszulkę FINISHERA.

Ze względów pandemicznych nie będziemy mogli ugościć zawodników tak jak na półmaratonie, ale każdy otrzyma na mecie posiłek oraz napój.  Ze względu na pandemię  bardzo często ulegają zmianie przepisy dotyczące organizacji imprez masowych. W związku z powyższym organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ilości grup oraz godzin startu. Prosimy o śledzenie na bieżąco regulaminu biegu. Biuro zawodów będzie czynne w dniu biegu to znaczy w niedzielę, 12 września od godziny 7:00 na boisku szkolnym Liceum Ogólnokształcącego.

-dowiadujemy się z komunikatu

Regulamin

Zapisy

Źródło, grafiki: UM Grodzisk Wielkopolski

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze