Press "Enter" to skip to content

Cyrk Astoria zaprasza do Grodziska Wielkopolskiego już w sobotę!


Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria! W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”! Latynoski pokaz hula – hoop zaprezentuje  Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina.

Nasz program opiera się na udziale artystów, nie posiadamy zwierząt od samego początku.

Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy. Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.

Żonglerkę oraz numery na luźnej linie poziomej pokaże gość specjalny prosto z Ukrainy – Olek! Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa Krzysztof Krawczyk!

Spektakl Cyrku Astoria: Grodzisk Wielkopolski ul.Błotna / Cmentarna

6.03.2021 /sobota/ – spektakle o godzinie 14:00 oraz 16:00

UWAGA! Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną – bilety w cenie 30 zł dla każdego dostępne będą do nabycia w cyrkowej kasie w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny!

Namiot dobrze ogrzewany! Więcej informacji na fanpage Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym. Prosimy dodatkowo o zabranie ze sobą maseczki.

Serdecznie zapraszamy

Cyrk Astoria

Ogłoszenie nadesłane

Ogłoszenie opublikowane bezpłatnie w ramach wsparcia branż zagrożonych skutkami pandemii COVID19.

5 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze