Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Cóż wiemy o miłości?

Uczniowie ZST w Grodzisku Wielkopolskim, oprócz doskonalej zabawy, mieli okazję poznać lub przypomnieć sobie wiersze i powieści, w których miłość pełniła kluczową rolę lub była jednym z istotnych motywów.

W dniu 2 marca 2018 roku rozstrzygnięty został zorganizowany przez nauczycieli Mirellę Jany, przy udziale Grażyny Wiśniewskiej i Haliny Klimaszyk, konkurs czytelniczy „Literackie Walentynki.”

Pierwszy etap konkursu polegał na wykonaniu plakatu w dowolnej formie na temat „Miłość w literaturze”, druga część to test wiedzy o słynnych parach literackich.

Zwyciężyły Alicja Pasiciel i Zuzanna Pluskota, laureatami II miejsca zostali Kamila Bakiera i Filip Fórmaniak, na III pozycji uplasowały się Amanda Oborzycka i Sandra Serba.

W organizację konkursu zaangażowali się uczniowie: Wiktoria Kubaczyk, Oskar Markwitz i  Brajan Wojda. Wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Jaskulska, Anna Zajdowicz, Katarzyna Banach, Karolina Bendowska, Julia Gorzelana, Izabela Maciejewska, Alicja Walkowiak, Wiktoria Tran, Klaudia Michałowska i Wiktoria Szymaniak. Nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwa poznańskie.

Źródło informacji ZST Grodzisk Wlkp.

 

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24