Charytatywna zbiórka zabawek Grodziskiej Grupy PAT

Grodziska Grupa PaT (Profilaktyka a Ty) włączyła się w charytatywną zbiórkę zabawek dla dzieci z uboższych rodzin.

“PaTowicze” przez nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia odpowiedzieli na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim – nadkomisarz Romy Figaszewskiej i zorganizowali zbiórkę zabawek, które tuż przed świętami trafią do potrzebujących rodzin.

Młodzież z wielką radością i zaangażowaniem włączyła się w ten, jakże szczytny, cel.

5 grudnia w Centrum Kultury “RONDO” w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się spotkanie przedświąteczne dla członków Grodziskiej Grupy PATport, która od dwóch lat działa w Ogólnopolskim Programie Prewencyjnym Komendy Głównej Policji w Warszawie pod nazwą “Profilaktyka, a Ty”, promującym życie bez uzależnień.  Członkowie grupy cykliczne spotykają się i odbywają próby do nowego spektaklu – premiera w drugiej połowie lutego nadchodzącego roku.

Odpowiedź na zaproszenie do zbiórki zabawek była zaskakująca. Wszyscy zaangażowani w ruch PaT przynieśli zabawki, aby z głębi serca podzielić się z potrzebującymi. Policjanci wręczyli członkom grodziskiego PaTu upominki w postaci zakładek do książek z wymownym przesłaniem: “Dopalacze wypalają”.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24