Press "Enter" to skip to content

Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Europejskiej i Rakoniewickiej

Rada Miejska w Grodzisku Wielkopolskim podjęła uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Wielkopolskiemu w wysokości 50.000,00 zł.

Dotacja będzie przeznaczona na finansowanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Europejskiej i Rakoniewickiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 308 w Grodzisku Wielkopolskim”.

Gmina Grodzisk Wielkopolski w związku z pilną potrzebą poprawy bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulicy Europejskiej i Rakoniewickiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 308, wystąpiła z wnioskiem do Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu w sprawie budowy na skrzyżowaniu pełnej sygnalizacji świetlnej, deklarując udzielenie pomocy finansowej w wysokości 50.000,00 zł. Pismem z dnia 23.12.2016 r. Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu poinformował, że instalacja przedmiotowej sygnalizacji została ujęta we wstępnym planie na 2017 rok i konieczne jest podjęcie uchwały o udzieleniu deklarowanej pomocy finansowej – czytamy w uzasadnieniu do uchwały.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze