Już w poniedziałek 6 grudnia o godzinie 18:00 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Powstańców Chocieszyńskich 52, Warta Poznań rozegra mecz w ramach 17 kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tym razem naprzeciw Zielonych staną piłkarze Wisły Kraków.

Obecnie Warta z 11 punktami zajmuje 16 miejsce w tabeli, natomiast drużyna z Krakowa z dorobkiem 17 punktów znajduje się na 14 miejscu. Będzie to przedostatnia okazja żeby w tym roku przed zimową przerwą zobaczyć drużynę z Poznania w Grodzisku. Tydzień Później 13 grudnia Warta zmierzy się u siebie w ostatnim domowym meczu w roku 2021 z Śląskiem Wrocław.

Warto wspomnieć, że już od poprzedniego meczu Warty Poznań, obowiązują nowe ceny biletów. Wejściówki na mecz można kupić za 20 zł, lub bilet grupowy w cenie 50 zł, który upoważnia do wejścia od czterech do sześciu osób.

Bilety na mecz można nabyć:

  • w sklepie Futbolsport w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Szerokiej 1
  • za pośrednictwem platformy bilety.klubwarta.pl
  • w Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ulicy Bukowskiej 156

Dla naszych czytelników mamy bilety na mecz. Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i napisz dlaczego właśnie Tobie powinniśmy go dać. W piątek wybierzemy osoby, które otrzymają bilet. Zapraszamy!

5 1 głosuj
Ocena artykułu


Telewizory do kupienia

"PGO24 Portal Grodziska i okolic - lokalny serwis informacyjny działający od 2010 w powiecie grodziskim (wielkopolskie).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze