Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

“Biała sobota” w Konojadzie

Mieszkańcy gminy Kamieniec mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich i badań profilaktycznych w ramach „Białej Soboty”, które odbyły się w ramach zadań Programu Ochrony i Promocji Zdrowia Powiatu Grodziskiego na lata 2014-2020.

Akcje przygotowali wspólnie Starosta Grodziski, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp. i Wójt Gminy Kamieniec.

Badania przeprowadzono dnia 21 października 2017 roku  w salach  Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Konojadzie, a chętni mogli wykonać badania: EKG, USG, pomiaru ciśnienia i cukru. Porad udzielali specjaliści z zakresu chirurgii i chorób wewnętrznych (internista).

Starosta Grodziski wraz z Wójtem Gminy Kamieniec osobiście podziękowali personelowi  Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, który wziął udział w sobotniej akcji, a byli to lekarze: Jacek Rapeła i Andrzej Słodnik oraz pielęgniarki: Barbara Jokś, Sylwia Kaźmierczak, Katarzyna Szwak.

Starostwo Powiatowe składa również serdeczne podziękowania Dyrekcji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, za wszelką udzieloną pomoc przy organizacji „Białej Soboty”, za użyczenie i dostarczenie sprzętu oraz Pani Barbarze Szklarskiej  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Konojadzie za użyczenie pomieszczeń i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24