Press "Enter" to skip to content

Bez wygranej w minionej kolejce

Trwa sezon w Klasie Okręgowej, gdzie w grupie IV występują trzy zespoły z naszego powiatu. W minionej, czwartej już kolejce nie udało się żadnemu zespołowi odnieść wygranej.

Najbliżej wygranej była Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. W wyjazdowym meczu z LZS Stare Oborzyska gracze z Grodziska prowadzili po bramce Piotra Lizaka aż do 89. minuty. Wtedy jednak gospodarze prawą stroną wyszli z kontratakiem i piłka zagrana do Norberta Grzegorza wpadła do bramki z bliskiej odległości dając im wyrównanie. W ostatnich minutach gracze z Grodziska całe swoje siły rzucili na połowę rywala, aby zdobyć zwycięską bramkę. Wynik się już jednak nie zmienił i Dyskobolia straciła pierwsze punkty w sezonie. Warto jeszcze podkreślić, że w środku tygodnia Dyskobolia w rozgrywkach Pucharu Polski pokonała pewnie Orkan Konarzewo aż 5:1 i w kolejnej rundzie, która będzie rozgrywana 9 września zagra u siebie z Płomieniem Przyprostynia.

LZS Stare Oborzyska – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:1 (0:0)

Norbert Grzegorz 89 – Piotr Lizak 77

Niespodziewanej porażki doznał u siebie Orzeł Granowo. Orzeł był do tej pory niepokonany i, w 4 kolejce podejmował u siebie Grom Czacz który jeszcze nie zdobył punktu w poprzednich meczach. Tymczasem Grom już do przerwy prowadził 2:0. Orła stać było tylko na bramkę honorową autorstwa Arkadiusza Kubickiego w 81 minucie. Orzeł tym samym stracił lekko dystans do liderującego NKS Niepruszewo. A co ciekawe w środku tygodnia Orzeł podejmował w Pucharze Polski właśnie NKS i pokonał go 4:1 pewnie awansując do kolejnej rundy, w której zagra u siebie z Gromem Plewiska.

Orzeł Granowo – Grom Czacz 1:2 (0:2)

Arkadiusz Kubicki 81 – Dominik Kaczor 37, Adam Włodarczak 41

Wygranej nie odniósł też TSG Kamieniec. Zespół z Kamieńca zremisował u siebie 1:1 ze Spójnią Strykowo, a bramkę dla gospodarzy zdobył Przemysław Gawron. Zespół z Kamieńca jest obecnie na 11 miejscu w ligowej tabeli.

TSG Kamieniec – Spójnia Strykowo 1:1 (0:0)

Przemysław Gawron 77 – Filip Ignaszczak 61

Następna kolejka odbędzie się w weekend 5-6 września.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Sokół Duszniki – 5 września, godz. 16:00

Sokół Kaszczor – TSG Kamieniec – 5 września, godz. 17:00

Orzeł Granowo – Dąb Kębłowo – 6 września, godz. 15:00

Łukasz Duszczak

Rozpocznij dyskusję. Wyraź swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.