Alkoholowy wydech kierowcy BMW

Alkoholowy wydech kierowcy BMW 1

Grodziscy policjanci w czasie patrolowania ulic miasta w godzinach nocnych zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki BMW.

Dzielnicowi zaniepokojeni nieadekwatnym zachowaniem się kierowcy postanowili zbadać go na zawartość alkoholu. Wynik wskazał na ponad 2,3 promila alkoholu. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

4 listopada w godzinach nocnych kilka minut po godzinie 1:00 w rejonie osiedla Wojska Polskiego policjanci zauważyli dziwnie zachowującego się kierowcę samochodu marki BMW. Mężczyzna nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. Kierującym okazał się 34-letni mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego, który uzyskał wynik ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci natychmiast uniemożliwili dalszej jazdy nieodpowiedzialnemu kierowcy. Mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x