Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Alkohol okazał się silniejszy od Jerzego

59 latek z gm. Grodzisk Wlkp., kompletnie pijany /2,31 promila alkoholu w organizmie /, kierując samochodem m-ki Seat Leon wjechał na teren jednego z zakładów w Grodzisku i uderzył w samochód m-ki Scania. Mężczyzna za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości stanie przed grodziskim Sądem.

Do zdarzenia doszło 13.02.br o godz. 17.15 przy ulicy Fabrycznej. Kierujący samochodem Seat Leon 59 letni mieszkaniec gm. Grodzisk Wlkp. na terenie jednego z zakładów uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód m-ki Scania uszkadzając lewy przedni klosz kierunkowskazu oraz powodując zarysowania przedniego zderzaka.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą wyjaśniając okoliczności zdarzenia podjęli się próby rozmowy z kierującym lecz kontakt z nim był utrudniony z uwagi na znaczną ilość wypitego wcześniej alkoholu. Badanie, które przeprowadzili wykazało u kierującego samochodem osobowym, Jerzego K. 1,10mg/l ( tj.2,31 promila alkoholu w organizmie). Policjanci po wykonaniu czynności zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Teraz 59-latek za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed grodziskim Sądem, gdzie będzie się musiał liczyć z surowym wymiarem kary, nawet do 2 lat więzienia. Człowiek ten kilka lat wcześniej, również za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, stracił prawo jazdy, które zdążył już odebrać i na nowo stracić.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24