Wspierają akcję WOŚP

Podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do akcji włączy się Zakład Poprawczy w Grodzisku Wielkopolskim.

Zaangażowanie w akcję WOŚP

Nasz zakład wspiera akcję WOŚP i we współpracy z Centrum Kultury Rondo podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na grochówkę i bigos ugotowany przez naszych pracowników, a jednocześnie wolontariuszy WOŚP – p. Artura, p. Stasia, p. Darka, p. Waldka, p. Kamila oraz wychowanków. Dziękujemy darczyńcom za “wkład” – Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego Waldi, Państwu Krystynie i Piotrowi Polaczyk Sklep Warzywny, Hurtowni Format Dariusz Krawczyk i Pizzerii Peppino. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli jakikolwiek wkład pracy i dobrej woli w tę akcję i przyczyniają się do tego, aby Fundacja WOŚP zebrała więcej pieniędzy na poprawę naszego systemu opieki zdrowotnej. Zapraszamy wszystkich w niedzielę – będziemy czekać przy Centrum Kultury Rondo i na ulicy Szerokiej.

Zdjęcia prac wykonanych przez naszych podopiecznych i ich opiekunów, które zostaną przekazane na licytację 24. Finału WOŚP 10.01.2016r. można zobaczyć tutaj

wośp grodzisk

Wybrane dla Ciebie