Absolutorium dla burmistrza

Absolutorium dla burmistrza 1

28 maja 2015 roku, Rada Miejska w Grodzisku Wielkopolskim, udzieliła Burmistrzowi Grodziska Wielkopolskiego absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy Grodzisk Wielkopolski za 2014 rok.

Uchwała została podjęta na podstawie pozytywnej opinii Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim i Regionalnej Izby Obrachunkowej w Lesznie.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Bruki
Bruki
5 lat temu

Czy to prawda, że członkowie komisji rewizyjnej w Grodzisku za absolutorium zarobili od 1000 złotych do 1500 złotych?

koleś
koleś
5 lat temu

Radni Grodziska są jedyni, którzy mają płacone za każdą odbytą komisje. Dlatego w ich interesie jest spotykać się jak najczęściej. Dotyczy to przede wszystkim Komisji Rewizyjnej, która spotyka się średnio trzy razy w miesiącu. Do tego dochodzą inne obowiązkowe komisje. Nie jest tajemnicą, że radni z komisji rewizyjnej potrafią miesięcznie zarabiać nawet do 1,5 tysiąca złotych. Po co takim chodzić do roboty!

KSD
KSD
5 lat temu

To co sie dziwić komisji rewizyjnej, że może podpisać wszystko co się jej podstawi.

powiatowy krasnal
powiatowy krasnal
5 lat temu

Zdaje się, że z kontrolowaniem przez Komisję Rewizyjną dzialań burmistrz jest tak, jak z badaniem mobbingu pracownic w przedszkolu Krasnala Hałabały kilka lat temu. Zamiast pytać pracownice, które czuły się mobbingowane przez dyrektorkę, co, jak i dlaczego? – to pytano rodziców przedszkolaków, czy mają ciepło i pełne brzuszki. Więc miały ciepło i pełne brzuszki więc nie było mobbigu pracownic. Nie znam się na naukach JP2, ale na pewno było to zgodne z jego naukami, i naukami burmistrza.

Obserwator
Obserwator
5 lat temu

Myślę, że pan burmistrz z panem Kineckim mieli jakiś interes, aby wybrać komisje rewizyjną złożoną ze świeżych i niedoświadczonych radnych i w dodatku tylko z własnego komitetu wyborczego.Jedni mają spokój i takie opinie komisji jakie chcą, a drudzy mają z tego odpowiednią kasę. W sumie wychodzi jak dobrej rodzinie, gdzie rączka, rączkę myje.

ciekawska
ciekawska
5 lat temu

Mam pytanie, czy już się rozpoczął darmowy sezon wycieczek zagranicznych w oficjalnych delegacjach pana burmistrza i przewodniczącego?

Irka
Irka
5 lat temu

Jak grodziscy radni mogą zarabiać 1500 złotych miesięcznie?

bolo grox
bolo grox
5 lat temu

Za co bierze pieniądze komisja rewizyjna?

DARIUSZ
DARIUSZ
5 lat temu

A kto powiedział że radni zarabiają 1500 zł miesięcznie ? wystarczy spojrzeć na zeszły rok i jakoś tego nie widać 😉 przestańcie mącić

Michał
Michał
5 lat temu

Czy komisja rewizyjna stała się maszynką do zarabiania pieniędzy. Kilka spotkań w miesiącu i wszystko płatne?

20
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x