40-latka z powiatu grodziskiego ma koronawirusa

Koronawirus w powiecie grodziskim

40-letnia kobieta z powiatu grodziskiego ma koronawirusa. Dziś poinformował o tym Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Przebywa w izolacji domowej.

Wczoraj do oficjalnych statystyk chorujących na COVID19, prezentowanych przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, dołączono kolejne dwie osoby z powiatu grodziskiego. To 32-letnia kobieta przebywająca w izolatorium w Hotelu Ikar w Poznaniu i 64-letnia kobieta przebywająca w izolacji domowej.

Dziś wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 68 osób w województwie. Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 5669 przypadków zakażeń koronawirusem, z czego 1776 to przypadki aktywne. 225 osób zmarło, a 3668 wyzdrowiało.

Wg najnowszych informacji starostwa powiatowego, opartych na danych PSSE w Grodzisku Wielkopolskim, w powiecie grodziskim jest 19 potwierdzonych przypadków koronawirusa. Pięć osób jest wyleczonych, 10 przebywa w izolacji domowej, dwie w szpitalu, dwie w izolatorium. Na kwarantannie jest 149 osób. 

Koronawirus w powiecie grodziskim – RAPORT

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x