3. Grodziski Maraton Rowerowy

3. Grodziski Maraton Rowerowy 1

W dniu 11 sierpnia 2018 r. już po raz trzeci Grodziska Grupa Rowerowa kucharczak.com organizuje 3. Grodziski Maraton Rowerowy na dystansie 200 km.

Nie da się ukryć, że impreza ta na stałe wpisała się do kalendarza imprez długodystansowych w Polsce ale jej charakter jest raczej lokalny.

praca grodzisk wlkp

Impreza dedykowana jest dla kolarzy, rowerzystów, którzy w przyszłości chcieliby pokonywać dłuższe dystanse – 200, 300, 1000 km, jednak nie jest wyścigiem. Zawodnicy podążają wcześniej ustaloną trasą z założeniem określonych limitów czasowych w tym przypadku wynosi on 13 godzin. Dodatkowo kolarze zobowiązani będą do odwiedzenia ustalonych punktów kontrolnych. Aby jednak samemu powalczyć z wyznaczonym dystansem zawodnicy nie mogą korzystać z pomocy zewnętrznej poza ustalonymi punktami kontrolnymi.

Nie da się ukryć, że tego typu imprezy zmuszają do kreatywności, określenia celu, budowania strategii na trasę a przy okazji są świetną zabawą w doborowym towarzystwie. Rodzaj jednośladu nie ma tutaj znaczenia. Można jechać rowerem szosowym, turystycznym, poziomym a nawet tandemem. Ważne jest tylko aby pokonać dystans w 13 godzin i bezpiecznie dojechać do mety.

3. Grodziski Maraton Rowerowy 2 3. Grodziski Maraton Rowerowy 3

Impreza odbędzie się 11 sierpnia 2018r. w Grodzisku Wlkp. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić zgłoszenie na www.kucharczak.com/zgloszenie zapoznać się z regulaminem i uiścić opłatę wpisową w wysokości 50,00 zł. Limit miejsc jest jednak ograniczony (30 osób – na dzień 15.07.2018r. zapisanych jest już 14 osób).

W pakiecie startowym otrzymacie masę atrakcji, niespodzianki od sponsorów, pozytywną dawkę emocji no i przede wszystkim super towarzystwo w trakcie jazdy.

Cały projekt opisywany jest na blogu www.kucharczak.pl „Spełnić marzenie – od projektu do realizacji. Jak zostaję ULTRAKOLARZEM” na który serdecznie zapraszamy.

Zespół kucharczak.com

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x