2 kg metamfetaminy w mercedesie

2 kg metamfetaminy w mercedesie 1

Policjanci ruchu drogowego z grodziskiej komendy zatrzymali kierowcę mercedesa, który w terenie o dopuszczalnej prędkości do 90km/h jechał aż 124km/h. W samochodzie znaleźli około 2 kilogramów metaamfetaminy.

28 lipca w godzinach wieczornych pełniąc służbę w radiowozie nieoznakowanym wyposażonym w wideorejestrator na drodze krajowej nr 32 relacji Poznań – Zielona Góra policjanci nagrali kierowcę, który na dopuszczalnej prędkości do 90km/h złamał przepisy jadąc 124 km/h.

Podczas kontroli drogowej kierowca i jego pasażerka zachowywali się bardzo nerwowo. Na samym wstępie po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, ponieważ stracił je zaledwie miesiąc wstecz z powodu jazdy samochodem będąc pod wpływem narkotyków. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli czarny worek foliowy z zawartością około 2 kilogramów twardego narkotyku w postaci metaamfetaminy.

Kierowca miesiąc wcześniej stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem narkotyków. Okazało się, że 32-latek i tym razem kierował samochodem znajdując się pod wpływem środków narkotycznych. Kierowca wraz z pasażerką zostali zatrzymani. Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim wobec 32-letniego mieszkańca gminy Wolsztyn zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Grodzisk Wlkp.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x