10 lat Concepto. Conceptualia.

10 lat Concepto. Conceptualia. 1

Już od 10 lat ekipa z Concepto kreuje kolorową rzeczywistość. Poprzez swoje projekty i realizacje z branży IT nadaje nowe kształty światu wirtualnemu. Poprzez zaangażowanie i promowanie działalności społecznej wzbogaca i ubarwia lokalny krajobraz w sferze kultury, sztuki, sportu i rekreacji.

Radością, szczęściem i pozytywną energią należy się dzielić – mówi Dariusz Kowalski, założyciel i szef Concepto. – To jest jak wirus, którym trzeba zarażać innych. Widząc uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi wokół siebie, otaczająca nas rzeczywistość wydaje się być inna, lepsza, nie przytłaczająca szarością i beznadzieją. Tacy pozytywni ludzie motywują i inspirują, co stanowi siłę napędową rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego. Jest to swoiste perpetuum mobile – dodaje.

W duchu tego przesłania odbyła się urodzinowa impreza firmy – Conceptualia. By uczcić ów “okrągły” jubileusz, w sobotę 28 lutego w klubie CKR “Masarnia” w Grodzisku Wielkopolskim zagrali EX UAJ ZED, Damian Syjonfam, Steppa Warriors plus gość specjalny – Flyah Horns. Ale to nie wszystko. CKR “Masarnia” zorganizowało przy tej okazji Festiwal Piw Rzemieślniczych!

Conceptualia to impreza, której celem była również integracja wszelakich zakręconych osobistości z różnych światków i wszechświatków z naszej Okolicy 😉

poster_druk-copy

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x